Zebra Perde Modelleri

Farklı bir mekanizmaya sahip olan Zebra perde modelleri son yılların en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alıyor ve insanlar bu modelleri daha çok aksesuar tercihi olarak yapıyor. Oldukça kullanışlı olan bu modeller ile sizler de evlerinizi ya da ofislerinizi çok daha renkli bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Farklı bir dokuma işleyişine sahip olan perdeler tıpkı bir zebranın çizgilerini andırdığı için bu adı almıştır ve görsel anlamda da çok şık bir duruş sergilediği aşikar diyebiliriz. Çift katlı perde kumaşının mekanizma ile birlikte katlanabilir olması kullanım kolaylığını ön plana çıkartan detaylar arasında yer alıyor ve bu detay ile birlikte sayısız kullanıcı tarafından tercih edildiğini söylemek de mümkündür. Bulunduğunuz alanı çok daha zarif gösteren bu perdeler fiyat olarak yüksek rakamlara sahiptir ancak bazı markalar piyasa fiyatının altında rakamlar ile de bu ürünleri müşterilerine sunmaktadır.

Dış ortamı, perdeyi mekanizma aracılığı ile açıp kapatarak seyretmeniz mümkündür ve bu anlamda güneş ışığını bu şekilde kontrol etmeniz de mümkündür. Beyaz ve krem renkler bu modellerde çok fazla tercih ediliyor diyebiliriz… Kaliteli kumaşlardan üretilen bu modeller ile birlikte sizler de daha özle alanlar yaratabilirsiniz ve kaliteyi biraz daha ön plana çıkartabilirsiniz. Kalite olarak tercih listenizde ilk sırada yer almasını tavsiye ediyorum.