Sarıyer Profilo Servis Hizmetleri

  • Home
  • Genel
  • Sarıyer Profilo Servis Hizmetleri

Dünyanın ve dolayısıyla Türkiye’nin de en büyük markası olan Profilo ülkemizde siz kullanıcılarına en kaliteli teknik servis hizmetlerini ulaştırmakta. Dünyanın her köşesinde olduğu gibi Türkiye’ de de sizlere en iyi servis hizmetlerini sunmayı amaçlayan Profilo köklü geçmişi ve teknolojisi ile sizlerin yanında.

Temel ilkelerinden biri olan mutlak müşteri memnuniyetiyle bütün imkanlarını sizlere ulaştıran Özel İstanbul Profilo Servisi bütün sorunlarınızı çözebilecek teknik servis ve personel ile kendilerini sürekli geliştirmekte ve yenilemektedir. Bünyemizde çalışan personel ekibimiz kendi alanlarında gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olup sizlerin tüm sorunlarına çözüm bulabilecek konumdadırlar.

Servislerimizden aldığınız hizmetler sırasında sizlere temin ettiğimiz tüm yedek parçalar Profilo güvencesi ile 1 yıl boyunca garanti kapsamına alınmaktadır.

Özel Sarıyer Profilo Servis Noktası

Bu sayede müşterilerimizin yedek parçalar ile oluşabilecek sorunlarını en aza indirmekteyiz. Servislerimiz dışında da dileyen Profilo kullanıcıları bizlere her zaman ulaşabileceği 7/24 hizmet veren çağrı merkezimiz sizlere sürekli olarak hizmet vermektedir. Her daim en iyi ve kaliteli hizmeti alabileceğiniz teknik servislerimizle sizlerin yanında olacağız.