Raydolap

Ray dolaplar kendine özgü kapakları sayesinde bu ismi almıştır… Adı üstünde ray sistemi mevcuttur ve sürgülerle hareket ettirilmektedir. Menteşeler eski düzen olduğu için son dönemlerde yerini bu tarz ürünlere bırakmıştır. Ray dolaplar gardrop modelleri arasında yer alıyor ve kullanım konusunda sizlere fazlasıyla rahatlık sunuyor. Raylı dolaplar bulunduğu alanda ek bir ürün değil de o alana montelenmiş bir ürün gibi görünür. Çok fazla yer kaplamazlar ve modern gardroplar arasında yerini almaktadır. Kapakları çok fazla alan darlığı yaratmıyor, açılıp kapanma durumları raylı sistem olduğu için sizlere alan da yaratıyor.
Normal boyutlarda olan bir ray dolap yatak odanızda ya da çocuk odasında da çok fazla yer işgal etmez. Ray dolaplar yatak odanızı alan konusunda oldukça fazla rahatlatmaktadır. Klasik giysi dolaplarına nazaran çok farklı bir model olan ray dolaplar, temizlik ve bakım konusunda da sizleri zor duruma sokmuyor… Sürgülü ray dolapların tercih edilme sebeplerinden bir tanesi de, klasik giysi dolaplarında çok fazla eşyayı ya da giysiyi göremezken, tam açılır sistem sayesinde ray dolaplarda görüş açısının çok daha fazla olmasıdır… Ray dolaplar az önce de belirttiğim gibi o alanda farklı bir ürün gibi değil de, o alana aitmiş gibi görünür.
Duvara montelenmesi mümkündür e genellikle bu şekilde tercih edilir. Sarsılma ya da devrilme riski çok azdır. Geniş iç hacmi sayesinde diğer modellere göre daha fazla giysi alır ve depolama noktasında da sizlere kolaylık sağlar. Raydolap üretimi yapan birçok marka var ve bu markalar kendi tasarımlarını siz değerli müşterilerine sergiliyor. Bu ürünleri tercih ederken her zaman belirttiğimiz gibi garanti süresi ve kullanılan malzemeye dikkat ediniz.

Comments are closed.