Özel Toshiba Servis İstanbul

Toshiba cihazlarda meydana gelen problemleri onarmak için genellikle teknik servisler için oldukça yüksek ücret ödediği için kullanıcılar bu durumdan şikayetçi oluyor. Biz de bu durum uzun zamandan beri gözlemliyor ve herhangi bir şekilde çözüm üretmek için çalışmalar yapmaya devam ediyoruz. Bu konuda uzun zamandan beri hizmet vermeye devam eden özel bir servis olduğumuz için cihazınızın parçalarının değişimi konusunda size uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli hizmet sunuyoruz. Eğer sunmuş olduğumuz hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilir ve Toshiba Servis ekibi tarafından sunulmakta olan hizmetlerden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Ekip arkadaşlarımız bu konuda tecrübeli kişilerden oluştuğu için değiştirmiş olduğumuz parçalar bir yıl boyunca yine bizim tarafımızdan garanti altına tutulacaktır. Böylece herhangi bir problem meydana geldiği zaman kime danışmanız gerektiği hakkında soru işaretleri kalmayacak.

Toshiba Servis İstanbul olarak bize ulaşmak isterseniz sizler için açmış olduğumuz çağrı hattımız 7 gün 24 saat boyunca aktif. Gece saatleri ve pazar günleri dahil olmak üzere istediğiniz zaman bizi arayabilir ve problem yaşamış olduğunuz cihazlar ile alakalı olarak bilgi alabilirsiniz.

Ekip arkadaşlarımız sizin talepleriniz doğrultusunda kısa süre içerisinde gerekirse evinize kadar gelecek ve işlemleri bu şekilde yapmaya başlayacaktır. Böylece siz evinizden çıkmasanız bile profesyonel hizmetlerden faydalanma şansına sahip olacaksınız. İnternet sitemiz üzerinden bugüne kadar yapmış olduğumuz işler hakkında çok daha detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.