Özel Electrolux Servis Merkezi

Electrolux; beyaz eşya satın almak isteyenlerin ilk tercihi olan markalardan birisidir. Aklınıza gelebilecek her beyaz eşya ürününe yer veren Electrolux; müşterilerinin satış sonrasında yaşadığı sorunlara da çözüm bulur. Bir başka deyişle, arızalı olan ürününüzü İstanbul Electrolux Servisi ile eskisinden daha sağlam hale getirebilirsiniz.

Özel Electrolux Servis Neler Vaat Eder?

Bulaşık makinesi satın almak için yüksek ücret ödemeniz gerekir. Makinenizin günün birinde arızalanması önemli bir sorun olarak dikkat çeker. Örneğin, bulaşık makinesinin su aldığı halde çalışmaması can sıkıcı bir durumdur. Bu arızayı ortaya çıkaran çok sayıda sebep bulunur. Yıkama motorundaki sıkışma veya arıza dolayısıyla makinenin çalışmamasına rastlanabilir.

Motordaki su keçelerinin kuruması ve motoru sıkıştırması dolayısıyla ortaya böyle bir sorun çıkabilir.

Buna ek olarak, motorun yanmasından dolayı da bu sorun ile karşılaşabilirsiniz. Voltaj, su kaçağı ve makinenin hiç durmadan çalıştırılması gibi etmenlerden dolayı makine motoru yanabilir. Siz de böyle bir sorun ile karşılaştıysanız yapacağınız çok fazla bir şey olmayacaktır. Vakit kaybetmeden Electrolux servis ile temasa geçmelisiniz.

Bulaşık makinesinin motorunun yanması çok ciddi bir problemdir. Aynı zamanda, makinenin dijital kartının yanması veya hasar görmesi durumu da söz konusu olabilir. Dijital kart; tüm beyaz eşya ürünlerinde olduğu gibi bulaşık makinesinde de beyin vazifesine sahiptir. Siz de böyle bir arıza ile karşılaştıysanız en kısa sürede Electrolux servis ile iletişim kurmalısınız.