Özel Darıca ECA Kombi Servisi

Bir çok insan, herhangi bir sorun yaşamadan dilediği an teknik destek almak ister. Yani, kullandıkları beyaz eşya gibi ürünlerin sorun yarattığı her an direkt olarak hizmet almak ve var olan sorunları gidermek isterler. Bunun için de aldıkları markalara ciddi oranda dikkat ederler. Bizler de, bu konuda özel servis olarak hizmet sunarak, destek konusun da sorun yaşamak istemeyen müşterilerimize profesyonel bir düzen içerisin de yardımcı olmaktayız.

Zira, ECA Servis Darıca ekiplerimiz tamamen alanında uzman arkadaşlarımızdan oluşturulmuş olarak her an 444 7 856 hattımız üzerinden bizlere ulaşmanız durumunda sizlere yardımcı olmaktadır. Hâl böyle olunca da, daha sağlıklı ve daha kısa süre zarfında eşyalarınız da ki arıza ve problemlerin giderilmesi ECA Servis Darıca ekiplerimiz ile mümkün olmaktadır. Üstelik, sizlere sağladığımız destek hizmeti; firmamız bünyesinde 1 yıl garanti kapsamında sağlanır ki bu aslında çok büyük bir durumdur.

Çünkü, bir çok kullanıcı aldığı desteğin garantili ile güvence altında olmasını, ileri de doğabilecek sorunlar da da gene rahat bir şekilde destek olmak ister.

Müşteri memnuniyeti konusun da her konudan çok daha dikkatli hareket eden ECA Servis ekiplerimiz ise, sizlere bu istekleriniz doğrultusun da 1 yıl garantili olarak yedek parça değişimi ya da işçilik alanında ihtiyaç duyulan çözümleri sunar, profesyonel olarak gerçekleştirir. Kısacası, hem güvenli hem de garantili teknik destek için, 444 7 856 hattımız sizleri bekliyor.