Özel Bosch Servis İzmir : 444 88 48

  • Home
  • Genel
  • Özel Bosch Servis İzmir : 444 88 48

İzmir bölgesinde en fazla tercih edilen beyaz eşya firmalarından bir tanesi olan Bosch, yıllardır kadınlarımızın ev işlerindeki en büyük yardımcılarından bir tanesidir. Bosch ürünleri dayanıklı olmakla birlikte, son teknoloji parçalarla tasarlanmış, işlevsel ve kaliteli ürünlerdir. Uygun fiyatlarıyla da birçok kişinin tercih ettiği Bosch ürünleri, beyaz eşyadan, küçük ev aletlerine, kişisel bakım ürünlerinden, elektrik süpürgelerine kadar geniş bir skalada sunulmaktadır. Firmamız tarafından verilen Bosch Servis İzmir hizmetimiz, İzmir ilinin tamamı ve çevre ilçelere mobil ekiplerimiz tarafından sunulmaktadır.

ekiplerimiz adresinize gelecektir. Tüm tamir ve bakım süreçlerinde en kaliteli hizmeti sunma prensibiyle hareket eden firmamız, orijinal yedek parçaları kullanarak yaptığı işte müşteri memnuniyetini yükseltmeyi hedeflemektedir. Personellerimiz tarafından gerçekleştirilen tüm hizmetlerimizde markanın çalışma prensiplerine uygun olarak teknik bilgi ve donanım sahibi elemanlarımız cihazınızı titiz ve hızlı bir tamir sürecinden geçirecek, tüm arızalarını giderecektir.

Uygun fiyatlarla sunduğumuz servis hizmetimiz cihazınızı en üst performansına getirmeyi amaçlayan detaylı bir prosedürle gerçekleştirilmektedir. Hizmet anlayışımızı profesyonel hale getirerek müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyoruz.

Bosch servis İzmir hizmetimize ulaşabilmek için 7 gün 24 saat boyuna 444 88 48 numaralı telefonu arayabilir, müşteri temsilcilerimize her türlü sorun ve sorunuzu danışabilirsiniz. Ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilen tamir ve bakım hizmetlerimizden çok memnun kalacaksınız.
Detaylar: http://www.boschservisizmir.co