Özel Altus Servis Numarası : 444 1 494

  • Home
  • Genel
  • Özel Altus Servis Numarası : 444 1 494

altus-servisBeyaz eşya teknolojisini yakından takip etmeye devam ediyorum çünkü çok yakın zamanda yenilemek istediğim ürünlerim var ve dünya kadar para ödeyip pişman olmak istemiyorum. Yıllardır kullandığım Altus marka ürünlerimden fazlasıyla memnunum ancak artık çok sık sorun çıkardıkları için değiştirmem gerekiyor.

Uzun süre bakım ya da servis hizmeti almadım bu yüzden sorunların her geçen gün biraz daha arttığını biliyorum. Yakın çevrem bana bir servis firması tavsiye etti ve sorunların tamamen ortadan kalkacağını iddia eden bir ekibin olduğunu söyledi! Özel Altus Teknik Servis şeklinde bana sunulan bu firmayı detaylı bir şekilde araştırmaya başladım ve gerçekten insanların yorumlarını okuyunca firmayı daha tanımadan güvendim diyebilirim.

Servis hizmeti alarak ürünlerimi bir ihtimal kurtarabilirim düşüncesiyle 444 1 494 numaralı telefondan firmaya ulaştım. Güler yüzlü bir ekip sorunun en olduğunu sordu ve gerekli cevapları verdim. Adres bilgilerim kayıt altına alındı ve servis işlemlerine start verildi. Kısa sürede eve gelen ve yine kısa sürede sorunları tesbit eden profesyonel ekip çözüm önerileri ile beni şaşırtmayı başardı.

Şimdilerde ürünlerimi sorunsuz bir şekilde kullanıyorum ve yeni ürün gibi bir düşüncem yok, eğer sizler de masraftan kurtulmak ve ürünlerinizi eskisi gibi teslim almak istiyorsanız bu güçlü firmadan servis hizmeti alabilir ve ürünlerinize ilk günkü hali ile kavuşabilirsiniz.

Kaynak : http://www.altusteknikservis.com

Tags: