LG Servis İzmir

Yetkili servislerin büyük bir bölümü uygulamış olduğu bakım ve onarım hizmetleri için oldukça yüksek fiyat talep ediyor. Biz de bu durum uzun zamandan beri gözlemlemeye devam ediyor ve insanların ihtiyacı olan uygun fiyata fakat yüksek kalitede hizmet verebilmek için çalışmalar yapmaya devam ediyoruz. LG Servis İzmir ekibi olarak uzun zamandan beri bu sektör içerisinde yer alıyor ve özellikle evlerde kullanmakta olduğumuz cihazların bakım onarım işlemleri yapmak için size profesyonel bir şekilde hizmet veriyoruz. Arkadaşlarımızı özenle seçiyor ve mümkün olduğu kadar güler yüzlü olarak çalışmalarımızı yapmaya devam ediyoruz.

LG Servis İzmir Numarası – 444 55 45

Amacımız müşteri memnuniyetini sağlamak olduğu için gerekli olan işlemleri tamamladıktan sonra bir yıl boyunca sizleri koruma altına almak için parça değişimi ve işçilik konusunda garanti veriyor ve böylece tek ek masraf yapma seviyenizi ciddi anlamda aşağı seviyelere çekmeye çalışıyoruz.

Bugüne kadar LG Servis İzmir olarak hangi hizmetleri sunduğumuz ve kimlerle çalıştığımız hakkında çok daha detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız internet sitemiz üzerinde yer almakta olan içeriklere göz atabilir, ayrıca aklınıza takılan soruları birebir olarak danışmak isterseniz de telefon numaramız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı merkezimiz 7 gün 24 saat boyunca aktif bir şekilde hizmet verdiği için ne zaman isterseniz bizi arayabilir ve böylece gece geç saatlerde dahil olmak üzere istediğiniz zaman bakım onarım işlemlerini yapmaya başlayabilirsiniz. Sizleri de hizmet olduğumuz mutlu müşterilerimizin arasında görmekten dolayı mutluluk duyarız.