Kağıthane Franke Tamir Servisi

Franke, çamaşır makinesi teknolojisinde en çok bilinen markalardan birisidir. Türkiye’de de yoğun olarak tercih edilen başlıca beyaz eşya markaları arasında yer alan Franke, akıllı teknolojiyle buluşturduğu çamaşır makinelerini, tüketiciye çok daha fonksiyonel özellikleri ile bir arada sunuyor. İstanbul genelinde Franke çamaşır makinesi kullanıcılarına yönelik olarak profesyonel servis hizmetleri sunuluyor. Özellikle de Franke Servis merkezi, Franke çamaşır makinelerindeki kalite standartlarına uygun şekilde servis desteği sağlıyor.

En yeni teknolojik gelişmelerin yakından takip edildiği ve aynı zamanda da maksimum müşteri memnuniyeti hizmet anlayışının benimsendiği Franke Servisi merkezimizde artık tüm hızlı çözümler sağlanıyor. Bu noktada Franke markalı çamaşır makinesi modellerinin en üstün teknolojik altyapıyla, en hızlı şekilde arızalarının onarımının gerçekleştirilmesi sağlanıyor. Tamamen profesyonel ve kurumsal hizmet anlayışı çerçevesinde her bir Franke markalı çamaşır makinelerindeki arızanın temel kaynağının kısa süre içerisinde tespiti ve onarımı ile tüketicinin mağduriyetini sona erdiriliyor. Bu hizmet anlayışına sahip servis merkezi, uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve tecrübesiyle her çalışmasında müşterilerine çok daha üstün kalitedeler de servis hizmetleri sunmaya devam ediyor.

Franke Servis Kağıthane merkezimizde müşterilerimizin tüm Franke markalı cihazlarına müdahaleler alanlarında uzman ve deneyimli teknik ekiplerimiz tarafından, tamamen teknolojik altyapıya sahip olan teknik teçhizat ile gerçekleştiriliyor. Böylelikle ürünlerin en kısa süre içerisinde ilk günkü performansında çalışabilmesi sağlanabildiği gibi bu performansını çok uzun süreler, sorunsuz bir şekilde sürdürebilmesini sağlıyor.