İstanbul Philips Tamir Servis Merkezi

  • Home
  • Genel
  • İstanbul Philips Tamir Servis Merkezi

Elektrik süpürgelerinde çeşitli nedenlere bağlı olarak arızalar görülebilir. Evin en fazla kullanılan cihazları arasında bulunan elektrik süpürgelerde ortaya çıkan arızalar temizlik rutininin bozulmasına neden olabilir. Bu nedenle soruna acil olarak müdahale edilmesi yerinde olacaktır. Philips Servis küçük veya büyük çaplı cihaz arızalarında yanınızda olurken, sorunun garantili olarak olumlu şekilde sonuçlanmasına yardımcı olmaktadır. Bunun için tek yapılması gereken şey ise müşteri hizmetleri üzerinden servis talebinde bulunmaktır.

Servis talebinde bulunduktan sonra servis ekibi adresinize kadar gelerek cihazın adresten teslim alınmasını sağlar. Onarım veya bakım süreci tamamlandıktan sonra servis ekibi aynı özenle cihazı adresinize geri teslim etmektedir. Ayrıca servis tarafından elektrik süpürgesi bakım işlemleri de yapılmaktadır. Elektrik süpürgesinin bakım işlemlerinin düzenli olarak yapılması büyük bir önem taşır. Özellikle cihazdan alınan verimi arttırmak ve cihazın daha uzun ömürlü olmasını sağlamak için bakım işlemlerinin zamanında yapılması tavsiye edilmektedir.

Philips Servis Uğurmumcu cihaz bakım sürecini en detaylı şekilde planlarken, cihazın performansının artmasına yönelik adımlar atar. Bu süreçten sonra eski performansına göre cihazda iyileşmeler ortaya çıkacaktır. Onarım süreci sırasında ise çeşitli parçaların tamiri bazı durumlarda söz konusu olmayabilir. Bu tarz zamanlarda cihaz parçasının değişiminin yapılması şart haline gelmektedir. Bu konuda garantili değişim yapmakta olan Philips Servis değişimini yaptığı parçaların arızası halinde onarımı ücretsiz olarak sağlamaktadır.