Gebze Demirdöküm Tamir Servisi

Servis kalitemizden memnun kalan müşterilerimiz bizleri arayarak sürekli olarak olumlu eleştirilerini bildiriyorlar. Demirdöküm Servisi firması ekibi olarak sürekli büyüyen bir aileyiz ve bu aileye büyük desteği de sizler veriyorsunuz. Yıllardır bu sektördeyiz siz ve ekibimiz olmadan bu noktalara gelmemiz mümkün değildir. Zirveye doğru emin adımlarla ilerleyen firmamız kaliteli servis hizmetlerinde lider olma yolunda. Servis hizmetlerimiz birçok farklı hizmeti de içerisinde barındırıyor.

Ürünlerinizin tüm testleri en yeni teknolojik aletler ile birlikte yapılıyor ve bu sayede uzun vadede kullanım sağlanıyor. Ürünleriniz ile ilgili bir daha sıkıntı yaşamayın diye yapılan müdahalelerde çok titiz davranıyoruz. Çalışmalarımız etkili ve garantili. Klima veya Kombi hiç farketmez. Eğer markası Demirdöküm ise firmamızı arayın ve koltuklarınıza yaslanın.

Servis hizmetlerimiz çok uzun sürmez bazı istisna durumlarda ürünleriniz atölyelere taşınır bunun dışında sizlerin gözü önünde ve olay yerinde müdahaleler yapılır. Demirdöküm Servis Gebze firması ekibi olarak işçilik kalitemize güveniyor ve 1 yıl parça ve işçilik garantisi veriyoruz. Özel olarak sizlerle ilgilenirken aynı zamanda servis hizmetlerimiz ve ürün sorunları hakkında detaylı bilgiler veriyoruz.

Biz bu sektörde uzun süredir varız, gelen tepkilere ya da eleştirilere de açığız ancak sizin bizim yanımızda olmanız bizim için en büyük mutluluktur. Olumlu ya da olumsuz her türlü istek ya da görüş için firma telefonlarımız hizmetinizdedir. Çağrı merkezi çalışanlarımız hem hafta içi hem hafta sonu gerekli ilgiyi gösterecektir.