Gardrop Fiyatları

Yatak odalarınızı süsleyen, görsel anlamda şık bir görüntü meydana getiren ve kullanım alanı ile sizlere fazlasıyla yardımcı olan gardroplar, bütçenize uygun fiyatları ve farklı farklı renk seçenekleri ile sizlere sunuluyor. Kalitenin ve işçiliğin ön plana çıktığı gardroplar, eşyalarınızı, giysilerinizi yerleştirebileceğiniz ürünlerdir. Sürgülü, raylı, aynalı ve açık gardrop modelleri gibi daha birçok model piyasada satışa sunulmaktadır. Sizlerin zevkine ve beğenisine göre şekillenen bu ürünler yatak odalarımızda işlevi ve görselliği bakımından vazgeçilmez olmayı hak ediyor. Boyu olarak gardroplarınızı çok büyük seçmemeye dikkat edin. Fazla yer kaplayan her detay sizleri zor durumda bırakabilir. Yalnızca yatak odalarında değil, diğer odalarda da yer alan gardroplar fiyatları konusunda da sizleri çok fazla zorlamıyor diyebiliriz. Bütçenize göre birçok model mevcut. Seçim yaparken renk ve işçilik konusunda, özellikle de marka konusunda hassas bir seçim yapmanız gerekiyor.

Modern gardropların en büyük özelliği çeşit konusunda birçok ürünü bünyesinde barındırıyor olmasıdır. Yatak odanızın rengine uygun modern gardrop modellerini tercih etmeniz odanızın yaşanılabilirliği açısından da yarar sağlayacaktır. Fiyat konusuna gelecek olursak…
Fazlasıyla çeşitlilik gösteriyor diyebiliriz fakat her üründe olduğu gibi markalar biraz daha ön planda yer alıyor.
200 ila 500 lira arasında değişim gösteren fiyatlar, düşebileceği gibi daha yüksek fiyatlara da ulaşabiliyor. Basit bir gardrop, aynalı ya da raylı olabilir 200 ila-300 lira arasında değişiyor. Sürgülü ve daha modern tiplerde ise fiyatlar biraz daha yükseliyor. Tercihinizi markalardan yana kullanacaksanız eğer fiyat konusunda biraz daha cömert olmanız gerekiyor çünkü isim payı da sizlerden alınıyor diyebiliriz. Raylı sistemi modern gardroplara yedirdiğinizde harika bir ürün çıkıyor ortaya sizlere tavsiyem budur. Raylı sistemin eski düzen değil, modern sistem olmasına dikkat edin. Son dönemlerde müşterilerin en fazla tercih ettiği modeller arasında yer alıyor bu modeller.