Avcılar Teka Tamir Servisi

Teknoloji dünyasında hızla gelişen teknoloji yaşam standartlarını baştan belirliyor. Bu konuda önemli bir bileşen olan beyaz eşya ürünleri ise gelişimde öncü rolü üstleniyor. Bu tip bir gelişim sürecinin yaşanıyor olmasıyla beraber evlerde beyaz eşya teknolojileri ve ev aletleri ile önemli avantajlar sunuluyor. Bu konuda lider markalardan olan Teka markasının üstün teknolojiye sahip olan ürünlerinde teknik bir sorun olması halinde profesyonel çözüm alınabiliyor. Özellikle de dünyaca ünlü beyaz eşya üretici olan Teka’nın tüm beyaz eşya ürünleri için 7/24 kesintisiz olarak Teka Servisi merkezinde profesyonel hizmetler sunuluyor.

Teka Servis Avcılar merkezinin gezici teknik ekipleri Teka markalı tüm beyaz eşya ürünlerinde karşı karşıya kalınan arızalanmalar ile ilgili olarak tüketici tarafından gerçekleştirilen arıza bildirimlerine en kısa süreler içerisinde müdahale edebiliyor. Bu sayede müşterinin arızalanan Teka teknolojisine sahip olan beyaz eşya cihazı dolayısıyla yaşayacağı mağduriyetinin son derece kısa süreli olması sağlanabilmektedir.

Alanlarında uzman ve deneyim sahibi teknik ekipleri ile Teka markasının üstün teknolojisi ve kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde tüketicinin Teka markalı tüm beyaz eşya ürünlerinde profesyonel destekler alabilmesine yardımcı oluyor. Her zaman en ileri teknolojileri yakından takip eden ve aynı zamanda da son derece kaliteli bir hizmet yapısı ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını kurulduğu günden bu yana sürdüren Teka Tamir Servis merkezinde tüm beyaz eşya ürünlerinde kaliteli ve etkin çözümler geliştiriyoruz.