2017 Ranza Modelleri

Kalabalık ailelerin çocuk odalarında vazgeçilmez yatak türlerinden biri olan ranzalar, pratiklik ve yer kazanma konusunda harika mobilyalardır. Özellikle hane nüfusunun fazla olması, ailelerin ister istemez ranza kullanımına yönelmesine neden olmaktadır. Evinizin dekorasyonunun kusursuz olmasını istiyorsanız ve çocuk odasında yer alan ranzaların da şık durmasını hedefliyorsanız, bu konuda 2017 ranza modelleri tam olarak size hitap etmektedir.

Evinizin ve çocuk odasının dekorunu bozmayacak ve hatta dekorla uyumlu olacak birçok şık ranza modeli arasında seçim yaparak, hem yer avantajı sağlayabilirsiniz hem de çocuk odasının ranza nedeniyle görselliğinin bozulmamasına olanak tanıyabilirsiniz. 2017 ranza modelleri, farklı renk seçenekleri ve alternatif dizaynlarla ön plana çıkmaktadır. Çocuk odalarında kullanılan ranzalar 2017 senesinde açık renk tercihleriyle kullanılmaktadır. Odayı daha ferah göstermesi ve çocuğun ders çalışmasına yardımcı renkler olan açık tonlar içerisinden beyaz, krem, açık pembe, açık mavi gibi tonlar ranzalarda tercih edilmektedir. Öte yandan ranzaların, çekmece, bölme ve daha birçok eşya tasarrufu sağlayan yerlerinin olması, fazlalıklarında güvenle saklanabilmesi adına da en büyük yardımcınız olacaktır.

2017 ranza modelleri arasında ahşap olan ranza modellerini tercih etmeniz, daha soft bir görüntü elde etmeniz için size olumlu yönde katkı sağlayacaktır. Ahşabın kullanımdaki zarafeti çocuk odasının dekorasyonuyla birleşince hem işlevsel hem de görüntü bakımından hoş detaylara sahip olabilirsiniz. Ranza modelleri içerisinde çocuğun kilosuna ve boyuna uygun olan tercihler arasından seçim yaparak uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz ürünler elde edersiniz.